Elbanowscy krytykują MEN. Gimnazja nie zostaną wygaszone, a... wydłużone o dwa lata? Jak to możliwe?

| Aktualizacja:

Autorzy akcji "Ratuj Maluchy" krytykują sposób, w jaki resort edukacji wprowadza reformę oświaty. Jak przyznają - kierunek jest dobry, ale reforma może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego... wydłużając gimnazja o dwa lata.

wróć do artykułu
  • ~Matka
    (2017-01-08 21:16)
    Mam propozycje podstawówka 6 lat od 6 r życia do 12 gimnazjum 3 lata 12 do 15 szkoła zawodowa 3 lata przed 18 skończona lub 4 letnie szkoła średnia wiec można przedłużyć szkołę średnią do tych mistycznych czterech lat byle dzieci zaczęły edukacje w wieku najlepszym dla nich czyli 6 lat
  • ~Firmius
    (2016-11-03 15:33)
    Chcieliście reform, państwo Elbanowscy? No to je macie, skumbrie w tomacie, pstrąg. A tak poważnie: na programach nauczania polskiego czy historii w szkole podstawowej czy liceum się nie znam, ale jeśli wymagają one korekty, to chyba można ją przeprowadzić bez dodatkowych i kosztownych zmian organizacyjnych? (to już pytanie, na które p. minister sobie sama musi odpowiedzieć).
  • ~Adam
    (2016-11-01 03:46)
    Wygasic pasozytow. Na poczatek: Elbanowscy, Gosiewskie, Dudowa itd, itd.
  • ~Kaszub
    (2016-10-31 21:44)
    Odgrzewane kotlety,proszę nie judzić,judajczycy
  • ~j10
    (2016-10-31 18:31)
    Najlepiej mnożą się szczury, pluskwy, karaluchy i Elbanowscy.
  • ~Drzazga 101
    (2016-10-28 17:28)
    O Matko, Ludzieńki, aż ruszam grdyką z ciekawości i słucham z zapartym stolcem, KTO jeszcze, w promieniu 1.000 mil morskich, słucha tej pary kretynów-cwaniaczków ELBANOWSKICH, hę?!
  • ~Dzadek Dzidek
    (2016-10-28 10:34)
    Co to są Elbanowscy? To jakieś warzywa?
  • ~Teresa
    (2016-10-25 17:00)
    Popieram program Pani Minister Anny Zalewskiej.Trzeba było protestować przeciwko rządowi Buzka, aby nie popełnił błędu polegającego na " reformie strukturalnej". A teraz wszyscy huzia na tych, co odważyli się naprawiać błędy poprzedników.Niech żyje ośmiolatka i czteroletnie szkolnictwo średnie!
  • ~a
    (2016-10-22 05:09)
    Kto to sa Elbanowscy i dlaczego z takim pietyzmem gazeta przedstawia ich poglady na temat szkol, przedszkoli czy tez wieku w jakim powinno dziecko isc do szkoly. Dlaczego oni ciagle doradzaja ministrowi szolnictwa. Kto ich do tego upowaznil?
  • ~Ona90
    (2016-10-21 20:32)
    Co to za ludzie? Może mi ktoś powiedzieć, kim są? O pani Zalewskiej notorycznie coś czytam, ale ci państwo...?
  • ~Jarosław...jarosław...
    (2016-10-20 17:46)
    Re lesne ruchajło,- I słusznie, nalezy im sie medal... marchewki !
  • ~lesne ruchjło dudy
    (2016-10-20 17:14)
    Elbanowscy maja dostac od PlSdenta medal za ,,,rozmnarzanie sie jak króliki ! Oni sami wykonaja plan dojnej zmiany o zwkszenie przyrostu naturalnego o ...2-3 miliony !
  • ~alicja
    (2016-10-20 15:23)
    Państwo Elbanowscy nigdy nie byli przytomni. Chociaż właściwie ? Przytomnie znaleźli sposób na życie.
  • ~Jarosław Kapłon
    (2016-10-20 13:55)
    Elbanowscy będą prowadzili praktyczne pokazy momentu powstawania człowieka poprzez nakrywanie gaciami .
  • ~;mlestowany;
    (2016-10-20 11:39)
    Jak te króliki Elbanowscy ,będą się tak mnożyć,to za 30 lat w Polsce będą mieszkać sami Elbanowscy.
  • ~Zdegustowana
    (2016-10-19 14:02)
    Co chwilę nowe "ałtorytety bardzo w- iarygłodne" emitują bełkot niewiadomego przeznaczenia , ale wg. nich rewolucyjnie-naprawczy. Hurra-alleluja i w bok!!!
  • ~Edukator
    (2016-10-19 12:39)
    Panstwo Elbanowscy nie musza uszczesliwiac innych niech zajma się swoja rodzina i reformują w niej co chcą
  • ~taka prawda
    (2016-10-19 12:29)
    Elbanowska znowu w ciąży, mąż ją wali prokreacyjnie i oboje czasu na pracę (na utrzymanie siebie i potomstwa) nie mają. Mnożą się jak muszki owocówki!
  • ~Jędrek
    (2016-10-19 10:14)
    Chyba mam problemy z podstawami matematyki albo czegoś nie zrozumiałem. Skoro zamiast 3 lat dzieciaki spędzą w gimnazjum 4 to jak im wychodzi przedłużenie gimnazjum o 2 lata?
  • ~Genitaliusz
    (2016-10-19 09:54)
    Coś mi się zdaje, że oni robią szum wokół siebie po to żeby zgarnąć kolejne profity i pensje.

Może zainteresować Cię też: