Kurator oświaty przeciw Halloween: "Święto" czyni pewne zamieszanie w umysłach dzieci

Urządzanie w szkołach zabaw halloweenowych jest w całkowitej sprzeczności z polskimi zwyczajami wynika z listu do nauczycieli kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty. Marek Gralik stwierdził też, że w przypadku dzieci niepełnosprawnych, obchodzenie Halloween może "bardzo negatywnie" odbić się na ich psychice.

wróć do artykułu
 • ~Wilga
  (2016-10-13 12:38)
  Oczywista oczywistość ,że te zabawy halloweenowe nie są polskimi zwyczajami.A wszystkie sprowadzane z zachodu jakieś obrzędy wprowadzają zamęt w głowach dzieci.
 • ~Maja
  (2016-10-13 12:43)
  Sprawa jest oczywista od wielu lat. Dzieci pytają sięco to za straszne świeto ? Pogonić to razem z tą targowicą z PO i Nowoczesnę!
 • ~analityk
  (2016-10-14 11:24)
  Teraz kultury się mieszają , świat staje się globalną wioską, więc trzeba się z tym pogodzić.Natomiast kler się martwi, że traci wiernych i nie będzie kasy, więc naciska swoich posłów by przeciwstawiali się obcym kulturom. Ale to nic nie pomoże; los religii jest przesądzony-pójdzie w niebyt. Takie są prognozy religioznawców.Główną przyczyną jest dynamiczny rozwój nauki o kosmosie, która wyjaśnia jednoznacznie jak powstał wszechświat.
 • ~aaa
  (2016-10-23 17:13)
  Oszolom u wladzy, podnozek biskupa!

Może zainteresować Cię też: