Co gimnazjaliści wiedzą o Lechu Kaczyńskim? Kuratorium oświaty organizuje konkurs

| Aktualizacja:

Kuratorium oświaty organizuje konkurs "wiedzy o Lechu Kaczyńskim". Skierowany jest do gimnazjalistów i wymaga znajomości np. jego biografii politycznej.

wróć do artykułu
  • ~jajec
    (2016-10-03 12:11)
    A może konkurs plastyczny na popiersie, technika dowolna np. rzeźba w kartoflu.
  • ~mm
    (2016-10-03 13:03)
    A może wśród członków PiS przeprowadzić ten konkurs?
  • ~Osito
    (2016-10-03 12:15)
    Ale jaja - kacze...?
  • ~PO
    (2016-10-03 12:41)
    PISOWE SWIRY WON ZA DON,PIS TO BANDYCKA SEKTA !!!!!!!!!!!!!!1
  • ~Igor
    (2016-10-03 13:09)
    Zestaw pytań, które już zdążyły wyciec do internetu: 1. Ulubiony mebel LK - krzesło (był do niego bardzo przywiązany) 2. ulubione zwierzątko - ta małpa w czerwonym 3. ulubiony tekst inauguracyjny - "Panie prezesie, melduję wykonania zadania" 4. Dlaczego był największym konspiratorem - "Bo do 2016 roku umiejętnie ukrywał swoją działalność"
  • ~pppiii
    (2016-10-03 12:48)
    dobra zmiana pisowska
  • ~Zośka
    (2016-10-03 14:11)
    Ciekawe kto zlecił kuratorium oświaty taki konkurs???!!! pis to jednak umysłowi degeneraci.
  • ~Tyciutki Lucyfer
    (2016-10-03 13:12)
    Konkurs będzie służył mitologizacji pamięci prezydenta Lecha Kaczyńskiego, który zginął tragicznie w katastrofie lotniczej.
  • ~Krystyna
    (2016-10-03 14:21)
    Lubił zespół "Uuu dwa"...
  • ~ehh
    (2016-10-03 13:32)
    Mottem jest "nie nazywajmy, że szambo jest perfumerią"
  • ~wawa
    (2016-10-03 14:32)
    W gimnazjach katolickich wiedzą, że Lech Kaczyński odzyskał niepodległość Polski i założył Solidarność, aha i przwidział zwyciętwo Polaków pod Grunwaldem.
  • ~Jula
    (2016-10-03 14:03)
    Mnie pytano co wiem Jozefie Stalinie.mialam piątkę!
  • ~Grzegorz
    (2016-10-03 19:45)
    Panie Prezydencie, wyrządziłeś Polsce wiele szkód. Byłeś najgorszym prezydentem w historii do czasu obecnego, który już nie wstydem, a hańbą jest narodu, ale to, że pochowano Cię na Wawelu, choć rani to uczucia milionów Polaków, to nie Twoja wina. To wina Twojego brata, którego Naród osądzi niebawem, a Ciebie przeniesie z miejsca należnego królom i bohaterom w miejsce należne zwykłym ludziom.
  • ~olo.
    (2016-10-03 16:26)
    To będzie obowiązkowo na maturze wiec wkuwajcie dzieciaki życiorysy Lecha i na wszelki wypadek jarka.
  • ~olo.
    (2016-10-03 16:21)
    O.To jest temat rzeka.LECH KACZYNSKI TO JEDYNY CZŁOWIEK NA ŚWIECIE KTORY WE MGLE ,PO PIJANEMU MU ,LATAŁ SAMOLOTEM PO LESIE .NAWET IKAR TEGO NIE DOKONAŁ.
  • ~rozbawiony
    (2016-10-03 14:39)
    Indoktrynacja ruszyła pełną parą.
  • ~ona2
    (2016-12-12 20:20)
    koniecznie trzeba przypomnieć sławne słowa *************** DZIADU"
  • ~Drzazga 101
    (2016-11-25 19:32)
    O Matko, ale temat, ja pierdykam: co może wiedzieć jakiś gimnazjalista z Iłży, czy z Kutna o Lechu Kaczyńskim, jak JA, DRZAGA 101, śledzęcy od lat polskie politykierstwo, mogę o nim powiedzieć tylko tyle, że był przez chwilę prezydentem mojej, ukochanej Ojczyzny, któren wsławił się powiedzonkiem: - Panie prezesie, zadanie wykonane ! I nic poza tym! Nawet żeby ktokolwiek grzebał palcyma czy patyczkiem w jego guawnianej ekspozycyjności wobec Jarkowycza-Wścieklicy, to nie dogrzebie się ŻADNEGO, trwałego DOKONANIA, które by uzasadniało tworzenia wokół niego jakiegoś kultu, że niby to był WIELKI prezio, któren pod Smoleńskiem pagibł za Ojczyznę, choć to była zwykła katastrofa lotnicza, której przyczyny są jeszcze jakby niewyjaśnione. Hej !-