Reforma za jeden uśmiech pani minister. A zapłacą samorządy

| Aktualizacja:

Ministerstwo Edukacji Narodowej ukrywa faktyczne koszty przebudowy systemu szkół, przerzucając je na samorządowców.

wróć do artykułu
  • ~:-(
    (2016-09-20 07:54)
    Pewna łysawa pani wymyśliła sobie, że nie będzie się nudzić zwykłym, monotonnym nadzorowaniem szkół, doglądaniem uczniów i opieką nad kadrą nauczycielską, tylko sobie chluśnie benzyną na całą oświatę, w świetle kamer rzuci zapałkę, a potem usiądzie z kawką za biurkiem i będzie się, jak ten Neron, patrzeć czy się równo pali. ________________ I już nic więcej w życiu robić nie będzie musiała, a i tak przejdzie do historii, niczym drugi Herostrates... Bardzo to smutne.
  • ~mm
    (2016-09-20 07:34)
    Cargo i na jakich podstawach będą uczyć nowe szkoły? Dlaczego nowe mają być lepsze?
  • ~mm
    (2016-09-20 07:39)
    W zespole szkół w mojej gminie ubędą klasy trzecie gimnazjum (trzy). Prócz tego nie będzie trzech klas siódmych i ósmych (zostaną w drugiej podstawówce). To ubytek 160 godzin. To 9 etatów mniej!
  • ~Suweren
    (2016-09-20 08:30)
    Znów będziemy produkować tanią silę roboczą dla Niemców.
  • ~kali
    (2016-09-20 08:45)
    Nie wiecie o co chodzi z tą reformą szkolnictwa?? Głupkami łatwiej się rządzi!!! I na tym PISowi zależy!!
  • ~Klppb
    (2016-09-20 08:54)
    Prosze wskazac w ostatnich 10 latach ministra edukacji ktory nie bylby kompromitacja . Pani Zalewska po prostu walczy o to aby przycmic pozostalych ....
  • ~Artur G.
    (2016-09-20 08:47)
    Nie rozumiem tych krytycznych glosow. O ile pamietam statystyke wyborcza to wiekszosc nauczycieli glosowala na PIS. Czy tak trudno bylo przewidziec, ze Kaczynski bedzie chcial stwozyc szkole na obraz i podobienstwo szkoly, ktora on pamieta tz. z lat 60-tych? Na marginesie dodam, ze chociaz byl w tej szkole oslem mial jednak przywileje (resortowe wszak dziecko).
  • ~Slawek
    (2016-09-20 08:36)
    A dlaczego autor nie porozmwia z osobą któa sięzna na tym tylko od wielu tygodni atakuje ten pomysł. Ja jestenm zadowolony, ze wprowadza się sytsem sprawdzony od wielu lat dzieciak pozna raz szkołe i dopiero ją zmieni jak będzie starszy. Świetny pomysł jest wprowadzenie szachów od 1 klasy podstawowej!

Może zainteresować Cię też: