Nowoczesna krytykuje reformę edukacji: To jest program chaos plus

Zaproponowana przez szefową MEN Annę Zalewską reforma systemu edukacji, zakładająca m.in. likwidację gimnazjów, jest chaotyczna i zmniejsza szanse dzieci i młodzieży na dobre kształcenie - oceniła Katarzyna Lubnauer (Nowoczesna).

wróć do artykułu
 • ~w bullu i beznadzieji
  (2016-09-16 17:43)
  Ja ja, Pierdu ma rację, on chodził do ośmioklasowej szkoły POdstawowej, no i taki tłuk został z niej wypuszczony !!!!
 • ~Marek
  (2016-09-16 17:40)
  System był tworzony na wzorcu sprawdzonym przez lata i będę trzymał "kciuki" aby się udało. Ciekawe czy uda im się wprowadzić lekcję szachów od 1 klasy podstawowej! Świetny pomyśl. Kidyś były takie klasy i żaden uczeń nie zakończył edukacji na szkole średniej tylko kończyli przynajmniej studia. Nowoczesna to targowica/zaprzańcy a więc informacji tej bandy nie biorę pod uwagę!!
 • ~św.NH
  (2016-09-16 18:27)
  Cfetru ty żulu Balcyrowicza! Reforma musi być , nie myl wykonania z konieczności naprawy Polski. Gimba to niewypał, a padalce rusko pruskie takie jak Nowozadnia i PEŁ0 wsteczna milczeć i myć ******* nogi w Moskwie.
 • ~GD
  (2016-09-16 20:07)
  Uwazam ze powrot do 8-mio klasowej szkoly podstawowej jest super ale co do nauki historii wedlug pani minister mam ogromne zastrzezenia. Boje sie ze znowu beda falszowane fakty historyczne. Tak bylo za PRL ze naprzyklad zbrodnie katynska popelnili niemcy a teraz bedziemy wmawiac mlodym ludziom ze byl zamach ze w Jedwabnem zbrodnie na Zydach popelnili niemcy itd... straszne!

Może zainteresować Cię też: