MEN szykuje kolejną rewolucję. Teraz bierze się za czwartoklasistów

MEN szykuje rewolucję także dla dzisiejszych trzecioklasistów. Za rok zaczną naukę według zreformowanego programu.

wróć do artykułu
  • ~Nowy program szkolny MEN
    (2016-09-08 09:55)
    Nauka o Tragedii Smoleńskiej 4x/tyg. Religia 5x/tyg. Uroczysty Apel Smoleński 1x/tyg. Historia Żołnierzy Wyklętych, Armii Krajowej i NSZZ Solidarność pod wodzą Lecha "Wałęsy" Kaczyńskiego 4x/tyg. Język polski 2x/tyg Przysposobienie wojskowe 5x/tyg Matematyka 1x/tyg Informatyka 1x/tyg Fizyka 1x/tyg Biologia 1x/tyg
  • ~RODZIC
    (2016-09-08 16:32)
    NIECH SIĘ PUKNIE W GŁOWĘ CO ONA FUNDUJE DZIECIOM GDZIE SĄ RODZICE DLACZEGO SIĘ NIE OBURZAJĄ , TAKI HAOS W GŁOWACH CZWARTOKLASISTÓW
  • ~1szySekretarzKaczy
    (2016-09-09 17:29)
    Od nowego roku zmodernizujemy też program nauczania w naszych szkołach. Zlikwidujemy bezużyteczne lekcje fizyki, matematyki, chemii i biologii, zwiększymy ilość lekcji religii do 5 w tygodniu, wprowadzimy lekcje patriotyzmu i historii życia Prezesa Polski oraz wprowadzimy lekcje nauczające wielbienia Prezesa Polski w ilości 2 godziny dziennie!!!
  • ~Anna
    (2016-09-08 20:00)
    Odwalcie się w końcu od naszych dzieci! Chcecie sobie wyhodować rzeszę tępych wyznawców PISu?! Niedoczekanie Wasze!!! Nie mierzcie wszystkich swoją miarą- nasze dzieci nie są upośledzone umysłowo, chcą się uczyć!
  • ~Nauczyciel fizyki
    (2016-09-08 15:38)
    Zalewskiej odbiło
  • ~ana
    (2016-09-09 19:17)
    Zdewociali reformatorzy!!! Jestem za stara na emigrację, ale zaczynam się cieszyć, że moja córka i wnuki nie mieszkają w takim kaczym grajdole.
  • ~Suweren
    (2016-09-08 12:17)
    Widzę, że PiSowskie hejtery za 1,50 się uaktywniają.Prawda Bolesław Grabowski.
  • ~oburzona
    (2016-09-09 23:10)
    Kolejne marnotrawienie finansow publicznych!! Nasze dzieci wyksztalcone w systemie obejmujacym gimnazja nie są glupie. Podreczniki , z ktorych korzystaly nie odmóżdrzyły ich ! Moze tak lepiej pieniądze przeznaczyc na służbę zdrowia??! Na podwyżki dla położnych, pielęgniarek, nauczycieli, sprzątaczek, ludzi pracujących za uwłaczające godności ludzkiej stawki !!!
  • ~kotek
    (2016-09-08 12:15)
    Oszaleli zupełnie.
  • ~Joanna
    (2016-09-08 21:37)
    Żeby napisać dobry podręcznik trzeba czasu. Już jeden bubel w postaci elementarza wyszedł. Teraz będzie jeszcze gorzej, bo jak w ciągu 11 miesięcy napisać, zatwierdzić i wydrukować coś wartościowego?
  • ~Kama
    (2016-09-09 18:01)
    Jestem nauczycielem od 16 lat i jeszcze takiego syfu i dezorientacji nie było w tym kraju to co robi ta niby minister wola o pomstę i ja się pytam gdzie dobro dziecka w tym syfie bo paniusia o tym napewno nie myśli tylko szczerzy tę swoją twarz żeby nie nazwać tego dosadniej
  • ~Józio
    (2016-09-08 09:34)
    Co to za rewolucja, jak złowieszczo ogłasza Der Dziennik?
  • ~Śmiejcie się pajace
    (2016-09-08 17:54)
    Może ONI jeszcze nie wiedzą z jakiego klucza będą dobierani eksperci układający program kształtujący nowych Homo Pisicus, ale mogę im podpowiedzieć. Będą to ci, którzy przysięgną wierność Władcy Polski. Jedyna niepewność to kto jest tym władcą. A kciuki w dół postawią ci, którzy nie mają wątpliwości kto jest tym Władcą.
  • ~słońce żoliborza
    (2016-09-08 19:03)
    czyli pełny powrót do komuny - będzie dużo odkręcania po ch..wej zmianie - biedne te dzieciaki
  • ~zsl
    (2016-09-08 16:01)
    te idiotyczne reformy mędrków trwają od lat 60-tych
  • ~zagadka
    (2016-09-09 22:23)
    Nie stać nas na takiego ministra. Zlikwidować? ;-)
  • ~kopydło
    (2016-09-10 00:42)
    Jak to dobrze, że mój syn właśnie kończy podstawówkę. Jeszcze do końca roku szkolnego i wyjeżdżamy z tego syfu na zawsze.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2016-09-08 10:48)
    Der Dziennik gebelsowska propaganda ...Polacy uwaga na jad sączący się z tego portalu !!!!
  • ~ania
    (2016-09-09 09:13)
    A co z materialem 1 klasy gimnazjum dla dzieci, które w przyszłym roku idą do 7 klasy? Mają same przyswoić? Skoro mają korzystać z podręczników do 2 klasy gimnazjum... Dziwne to wszystko.
  • ~Matka szóstoklasisty
    (2016-09-12 21:26)
    Jakim cudem obecny VI-klasista ma zacząć uczyć się z podręcznika do klasy II gimnazjum?????????? A gdzie zaginąłTylko chore umysły mogły stworzyć taką koncepcję

Może zainteresować Cię też: