Minister edukacji: Chciałabym, żeby katastrofa smoleńska znalazła się w nowej podstawie programowej

| Aktualizacja:

Szefowa MEN uważa, że polscy uczniowie powinni się uczyć o katastrofie smoleńskiej. Stawia jednak jeden warunek, od którego uzależnia informacje o tragedii w programie nauczania.

wróć do artykułu
  • ~Wittorio
    (2016-07-07 20:43)
    Pan każe sługa musi.Nie sądzę,aby ta pani była w stanie sama taką durnotę wykombinować.Owszem o katastrofie smoleńskiej należy w ksiązkach historii napisać,bo jest to fakt historyczny jak każdy inny,ale katastrofy smoleńskiej uczyć?A może,co nie daj Boże zgodnie z teorią pana Antoniego
  • ~Albert
    (2016-07-07 21:57)
    Wdzięczność prezesa bezcenna.
  • ~j
    (2016-07-07 22:41)
    dzieci będą uczyc manipulaci z każdej strony przyda sie
  • ~akcent
    (2016-07-07 23:07)
    ..jeszcze jeden porąbany wielki eDUKAtor...wracamy do soc..w kazdej klasie zamiast tablicy Medlelejewa model wraku TU i jego wycieczkowiczów. Suwerenie kiedy obudzisz się? Czy.."miałeś chamie złoty róg.." bedzie sie wlokło za toba wiecznie?
  • ~Kaczyblef
    (2016-07-07 23:39)
    A będzie o tym jak to Jarosław wypchnął na śmierc swojego nieszczęsnego brata? Przecież wszyscy i tak to wiedzą. Kaim się kłania na lekcjach religii katolickiej.
  • ~Gucio
    (2016-07-08 00:53)
    Zobaczcie ile kasy zarobiły wdowy smoleńskie, kilka rodzajów rent na kazde dziecko (rządowa, zusowska) odszkodowania m.in po 250 tys. na kazdego czlonka rodziny, i cały czas im mało. W analogicznej sytuacji wasze dzieci gryzłyby korzonki, czyżby były gorsze ?
  • ~HENRY
    (2016-07-10 10:11)
    Nie o katastrofie tylko o zamachu w Smoleńsku ;-)
  • ~elf
    (2016-07-10 12:16)
    Katastrofa smoleńska to przykład skrajnej głupoty Polski i Polaków
  • ~dziadek
    (2016-07-12 08:55)
    I wtedy Lech Kaczyński widząc zawirowania grawitacyjne wyszedł na skrzydło i unosząc się za włosy nogami trzymał samolot w powietrzu i udałoby się ale zdalny laser ukryty w brzozie odciął ten fragment z panem Prezydentem i doszło do tragedii - tak polegi pod Smoleńskiem !!!!
  • ~Duduśkłamca
    (2016-07-12 16:15)
    Dzieci należy uczyć życiorysów LK i JK tak jak uczono życiorysu Kim ir sena
  • ~ktośgdzieś
    (2016-07-12 20:34)
    Nowy kierunek Inżynieria Smoleńska
  • ~anna
    (2016-07-13 00:06)
    Dobrze przynajmniej ,że katastrofa a nie zamach
  • ~Xyz
    (2016-07-13 07:39)
    Debilizm wtórny!!!! Zastanawiam się jak długo jeszcze będziemy znosić te dziwne rządy 😤😱
  • ~Mateusz
    (2016-07-14 07:17)
    Katastrofa smoleńska była skutkiem lekceważenia podstawowych wymagań. Żadna z osób w kokpicie nie ukończyła szkolenia na pilotowany samolot (zakaz szkolenia w Rosji). Do tego chorobliwa chęć przypodobania się godnym pasażerom i ryzykanctwo. RiP
  • ~antyoszust
    (2016-07-17 09:01)
    Brawo p.minister.Ujadanie debili jest dowodem jak ogromnie zafałszowana jest historia Polski.Dla obecnych debili są okolicznosci łagodzące,gdyż społeczeństwo zostało zatrute przez cenzurę nalożoną przez pewnego marszałka - agenta niemieckiego,w tym przestępcę.Cenzura i antynarodowa propaganda funkcjonuje do dnia dzisiejszego,przykład Jedwabnego,itd.