Co będą w MEN konsultować Elbanowscy? Ministerstwo dopiero planuje

| Aktualizacja:

Fundacja Tomasza i Karoliny Elbanowskich została partnerem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Razem mają wydawać unijne pieniądze na "pogłębione konsultacje społeczne". Co dokładnie i za ile Elbanowscy będą konsultować z MEN w ministerstwie dopiero planują - pisze "Gazeta Wyborcza".

wróć do artykułu
  • ~j.24
    (2016-05-10 18:42)
    doskonały przykład współpracy rządu z obywatelami.
  • ~sava
    (2016-05-10 18:47)
    pamiętam ostatni rok rządu PO i PSL i opiekunów niepełnosprawnych , którzy przyszli prosić o pomoc. Czekali , czekali i z niczym wróciłi. Władza nie miała pieniędzy do podziału.
  • ~olo
    (2016-05-10 18:52)
    co ? jak chronic swoje uposledzone albo ociezale umyslowo dzieci przed kompromitacja w klasie ,he,he
  • ~wojtek
    (2016-05-10 18:58)
    Po prostu krzykacze dostają swoją porcję tortu w ramach ojczyzny dojnej.
  • ~x ten co zawsze
    (2016-05-10 19:42)
    Wiedziałam, że ta ekipa przy PiSie się załapie do żłobu. Kobieta jest katechetką i ma 8 dzieci, facet jest bez kwalifikacji, jakiś freelancer.
  • ~kate
    (2016-05-10 19:57)
    Czy der dziennik wie, ze Kaczyński zapowiedział repolonizację mediów? Śpieszcie się zatem poopluwać PiS i PAD, bo za chwile Was nie być
  • ~a
    (2016-05-12 07:36)
    Czy minister Zalewska stracila glowe? Ta wrzaskliwa baba bedzie doradzala w MEN?A coz ona moze doradzic
  • ~amira
    (2016-05-12 09:43)
    minister edukacji jest głupsza od Kempy ,a to duża sztuka
  • ~x ten co zawsze
    (2016-05-12 16:54)
    Przecież ci Elbanowscy nie mają żadnych kwalifikacji pedagogicznych, to jest rozdawnictwo publicznych pieniędzy. To jest temat na audyt dla opozycji !
  • ~Jusup
    (2016-05-17 09:40)
    "UCZYŁ MARCIN MARCINA..." Elbanowscy już swoje zrobili - i w domu i w szkole. Pozostaje im jeszcze kopiowanie Rasputina, jako "doradcy" carowej rosyjskiej i "lekarza" carewicza. Jego zasługi dla Rewolucji 1917 r i upadku caratu są niewątpliwe. Władza sama sobie skonstruowała skazańca, szubienicę i kata.
  • ~Tarantula
    (2016-05-22 10:11)
    Firma Elbanowscy spółka bez odpowiedzialności - najwięksi bo zorganizowani szkodnicy. Państwo nierządem stoi, czy to PO czy PiS . Dopuszczono do kuriozalnej sytuacji.
  • ~Tarantula
    (2016-05-22 10:22)
    Zlikwidować MEN. Tak samo szereg innych ministerstw. Wielkie słowo "minister", "ministerstwo" , jakaś paniusia dostaje ciepłą posadkę, "rządzi" miesiąc czy rok i znika, z niczego nie rozliczona. W "dyskusji publicznej" tematy zastępcze, bez konkluzji, potem zmiana rządu i apiać powtórka.