Klasa o profilu "pracownik call center"? Stowarzyszenie miało pomysł, ministerstwo jest na "nie"

Nie będzie rewolucji w nauczaniu. Ministerstwo nie przyklasnęło pomysłowi branżowego stowarzyszenia, by utworzyć klasy o profilu call center, dowiedział się dziennik.pl.

wróć do artykułu
  • ~szkoda
    (2016-04-20 10:35)
    Wykorzenianie białej rasy trwa :)
  • ~vh
    (2016-04-20 10:40)
    prekariat - stworzyc taki profil i uczyc jak byc prekariuszem.
  • ~Antyglobalista
    (2016-04-20 11:08)
    Zróbmy od razu klasę mgr o profilu "1200zl".
  • ~Rekruter
    (2016-04-20 11:16)
    Ludzie, to są normalne zawody, na całym świecie młodzi, którzy nie mają w planach studiów wyższych wybierają kształcenie zawodowe, akurat w tej branży zarobki dla młodych ludzi są atrakcyjne- czemu się tak burzycie, lepiej żeby przez 4 lata nauki dzieciaki się obijały w liceum i potem na rynku pracy są guły i miernoty bez żadnych totalnie umiejętności- rzędu obsługi maszyn biurowych.
  • ~Tomek
    (2016-04-20 12:04)
    Zgroza... Pracownika call center można wykształcić w kilka miesięcy. A firmy zatrudniają ludzi po miesięcznym lub nawet krótszym czasie. Można? Można. Zatem zgadzam się z Tobą Rafał - cwaniaczki szukają taniej siły roboczej. Darmowi praktykanci to skarb... nikogo nie obchodzi pracownik, tylko własna kieszeń. I jeszcze marnej jakości spece wmawiają nam, że taka szkoła to doskonały pomysł.
  • ~Xddd
    (2016-04-20 12:20)
    Xdddd
  • ~Niezmienny
    (2016-04-20 12:21)
    Eeee, przepraszam, ale że co? Zapraszam pomysłodawców do łopaty, to powinno być wasze główne narzędzie pracy.
  • ~~heuheu
    (2016-04-20 12:22)
    Sugeruję bardziej adekwatną nazwę profilu np. "Nigdy nie chciałem zarabiać więcej, niż 2000 netto, lubię pracować w obozie koncentracyjnym" :)
  • ~~heuheu
    (2016-04-20 12:23)
    Sugeruję bardziej adekwatną nazwę profilu np. "Nigdy nie chciałem zarabiać więcej, niż 2000 netto, lubię pracować w obozie pracy" :)
  • ~Karkanishu
    (2016-04-20 12:57)
    Zabawne. Za rządów PO takiej hucpy korporacyjnych nadzorców niewolników nie było. Dobra zmiana, co nie?
  • ~Dorota
    (2016-04-20 13:47)
    Granda. I jeszcze może na koszt Sk.P? Draństwo. Szkoła? Do teraz wystarczyło parogodzinne przyuczenie i raptem ma być 3-4 letnia szkoła. Opublikujcie imię i nazwisko tego oszusta.
  • ~mare
    (2016-04-20 13:55)
    wiedza z zakresu ochrony i praw konsumenta. hehe, pewnie te prawa leza zaraz obok tabelek z wynikami i targetami :)
  • ~heheszek
    (2016-04-20 14:07)
    A niech sobie szkolą. Ja od nich telefonu nadal nie odbiorę :D Prawie codziennie dostaje telefony od tych ******* z jakimiś reklamami. Od paru lat nie odebrałem ani jednego.
  • ~Piotr
    (2016-04-20 14:25)
    Z dumą budujemy drugie Chiny, a może nawet drugie Indie.
  • ~papa
    (2016-04-20 14:50)
    JA PIE*RDOLE...pracowałem w tym kołchozie i drugi raz bym w życiu nie wrócił
  • ~gadgqehqhhahahahaha
    (2016-04-20 14:57)
    HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHHA JA ********
  • ~kamm
    (2016-04-20 16:20)
    niech od razu po podstawówce uczą przedmiotów takich jak kasjer sprzedawca, będziemy mieli armię wspaniałych pracowników dla zagranicznych koncernów a huk tam z historią...
  • ~Saddo
    (2016-04-20 17:55)
    skoro zwiększą się teoretycznie kompetencje, to rozumiem, że pseudopracodawcy mają zamiar także zwiększyć wynagrodzenia? :)
  • ~zachwycony
    (2016-04-20 18:41)
    ja piedziele,siegamy dna
  • ~Monika
    (2016-04-20 19:13)
    Bioenergoterapeuta, wróżka czy astrolog też są na tej ministerialnej liście, czemu by i takiego profilu nie utworzyć w szkołach?!