PiS dostał szkolną ściągawkę. To kopia pomysłów małżeństwa Elbanowskich

| Aktualizacja:

Oświatowy program rządzącej partii to kopia pomysłów Elbanowskich. Dzisiaj przedstawią minister swoje propozycje na nauczanie.

wróć do artykułu
  • ~x ten co zawsze
    (2015-11-23 08:25)
    Jakie Elbanowscy mają kwalifikacje do wprowadzania reform w edukacji ? Ona jest katechetką, on dziennikarzem bez etatu. Oprócz tego mają 7 czy 8 dzieci, które muszą wyżywić dlatego usiłują na swoim krzyku zbić kapitał polityczny i wkręcić się do władz. Filozofia, flecik itp. bzdury, a może by wprowadzić podstawy dobrego wychowania, bo polska szkoła wychowuje dzicz.
  • ~cameel
    (2015-11-23 08:10)
    To straszne! PiS chce przywrócić w przedszkolu naukę czytania i pisania!
    To zamach na demokrację!!!
  • ~j10
    (2015-11-23 08:34)
    Walczą o edukacje swoich ograniczonych dzieci.
    Przygłupy to idealny materiał na pisowskich patriotów.
  • ~TOJA
    (2015-11-23 08:09)
    Właściwe propozycje. POPIERAM
  • ~matkaucznia
    (2015-11-23 08:31)
    Pamiętam to katowanie dziecka fletem w szkole. Dobry flet jest drogi, spory wydatek po to by dziecko nauczyło się grać jedną melodię, a potem flet się poniewierał po całym domu. Szkła ma mnóstwo pomysłów drenujcych kieszenie rodziców, ktoś na tym zarabia. Bzdura, bzdura, bzdura.
  • ~TOJA
    (2015-11-23 08:14)
    Co za absurdalne tytuły nadajecie swoim tekstom .Jest to w waszej gazecie nagminne
  • ~mmm
    (2015-11-23 08:48)
    Straszne! PIS chce posłuchać obywateli! Skandal! Jeszcze wprowadzi historię zamiast gender. Albo pochodne i całki, na których u nas w PO nikt się nie zna!
  • ~Kato
    (2015-11-23 08:21)
    Słuchanie głosu 2 milionów obywateli to zamach na demokrację...
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2015-11-23 08:45)
    A co z zarządem Przestępczości Organizowanej , siedzi już ktoś ???
    Może Bąk z tate TuskAmberGoldem , może miro , rycho , zbycho ???
    Co robi prokuratura w sprawie SITWY PEŁO ???
    Panie KACZYŃSKI kiedy nastąpią aresztowania SITWY PEŁO ???
  • ~Morth
    (2015-11-23 08:44)
    A to pis własnie...jakby ktoś zapomniał.
  • ~brutus
    (2015-11-23 09:46)
    jak para przygłupów mająca stado debilnych dzieci może narzucać swoje średniowieczne poglądy milionom normalnych rodziców mających mądre, normalne dzieci?
  • ~hey you
    (2015-11-23 10:21)
    Jak nie Terlikowscy, to Elbanowscy, albo inna zaraza...
  • ~lon
    (2015-11-23 12:00)
    Lobing producentów """flecika polskiego prostego ""
  • ~Patriota
    (2015-11-23 12:11)
    Zboczency. Gra na fleciku dla dzieci?
    Chyba, ze tylko na polskim, to moge jeszcze zaakceptowac.
  • ~lutnia
    (2015-11-23 10:01)
    Gdyby ta pani czesciej grala fleciku polskim miala by ladniejsza cere
  • ~matka i nauczycielka
    (2015-11-23 13:16)
    Po co kłótnie? Jeżeli rodzice chcą, bo na przykład uważają, że ich dziecko jest ponadprzeciętnie rozwinięte, to przecież będą mogli posłać swojego 6-latka do szkoły. Będą mogli, ale NIE musieli. Sami o tym zadecydują. Wg mnie - to idealne rozwiązanie dla wszystkich! Moje dziecko jest normalnie rozwinięte, ale życie jest ciężkie i, gdy tylko będę miała taką możliwość, podaruję mu jeszcze rok szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa bez szkoły. W zerówce też się uczy. Jestem nie tylko matką, ale i nauczycielem. Nie ma żadnych statystyk, że dzieci, które idą wcześniej do szkoły osiągają większe sukcesy w życiu. Poza tym absolutnie nie przemawia to do mnie, że "nasze polskie dzieci nie są głupsze od tych amerykańskich czy angielskich", które zaczynają wcześniej. Wszyscy wiem, że tam przedszkole jest nazywane "szkołą", w żaden sposób nie da się porównać tamtejszych szkół z naszymi. Ale niech tam! Rodzice mają decydować i dziękuję za to PiSowi.
  • ~Labun
    (2015-11-23 09:41)
    Należy współczuć rodzicom którzy mają dzieci rozwijające się nieco wolniej a nie kpić z nich. Takie dzieci też mają prawo do nauki, oczywiście program powinien być dostosowany do ich mozliwości.
  • ~Jak
    (2015-11-23 16:47)
    Chciałam tylko zwrócić uwagę, że nauka na flecie nadal obowiązuje w szkole podstawowej w klasie 4
  • ~amira
    (2015-11-23 12:39)
    Chętnie Elbanowskich ,którzy są przykładem debilizmu kopnę w d...,żeby polecieli w kosmos,
  • ~M
    (2015-11-23 10:41)
    Graj staremu na fleciku to dograsz jeszcz paru nidorozwoji!!!