PiS dostał szkolną ściągawkę. To kopia pomysłów małżeństwa Elbanowskich

| Aktualizacja:

Oświatowy program rządzącej partii to kopia pomysłów Elbanowskich. Dzisiaj przedstawią minister swoje propozycje na nauczanie.

wróć do artykułu
  • ~TOJA
    (2015-11-23 08:09)
    Właściwe propozycje. POPIERAM
  • ~cameel
    (2015-11-23 08:10)
    To straszne! PiS chce przywrócić w przedszkolu naukę czytania i pisania!
    To zamach na demokrację!!!
  • ~TOJA
    (2015-11-23 08:14)
    Co za absurdalne tytuły nadajecie swoim tekstom .Jest to w waszej gazecie nagminne
  • ~Kato
    (2015-11-23 08:21)
    Słuchanie głosu 2 milionów obywateli to zamach na demokrację...
  • ~x ten co zawsze
    (2015-11-23 08:25)
    Jakie Elbanowscy mają kwalifikacje do wprowadzania reform w edukacji ? Ona jest katechetką, on dziennikarzem bez etatu. Oprócz tego mają 7 czy 8 dzieci, które muszą wyżywić dlatego usiłują na swoim krzyku zbić kapitał polityczny i wkręcić się do władz. Filozofia, flecik itp. bzdury, a może by wprowadzić podstawy dobrego wychowania, bo polska szkoła wychowuje dzicz.
  • ~matkaucznia
    (2015-11-23 08:31)
    Pamiętam to katowanie dziecka fletem w szkole. Dobry flet jest drogi, spory wydatek po to by dziecko nauczyło się grać jedną melodię, a potem flet się poniewierał po całym domu. Szkła ma mnóstwo pomysłów drenujcych kieszenie rodziców, ktoś na tym zarabia. Bzdura, bzdura, bzdura.
  • ~j10
    (2015-11-23 08:34)
    Walczą o edukacje swoich ograniczonych dzieci.
    Przygłupy to idealny materiał na pisowskich patriotów.
  • ~Morth
    (2015-11-23 08:44)
    A to pis własnie...jakby ktoś zapomniał.
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2015-11-23 08:45)
    A co z zarządem Przestępczości Organizowanej , siedzi już ktoś ???
    Może Bąk z tate TuskAmberGoldem , może miro , rycho , zbycho ???
    Co robi prokuratura w sprawie SITWY PEŁO ???
    Panie KACZYŃSKI kiedy nastąpią aresztowania SITWY PEŁO ???
  • ~mmm
    (2015-11-23 08:48)
    Straszne! PIS chce posłuchać obywateli! Skandal! Jeszcze wprowadzi historię zamiast gender. Albo pochodne i całki, na których u nas w PO nikt się nie zna!
  • ~Labun
    (2015-11-23 09:41)
    Należy współczuć rodzicom którzy mają dzieci rozwijające się nieco wolniej a nie kpić z nich. Takie dzieci też mają prawo do nauki, oczywiście program powinien być dostosowany do ich mozliwości.
  • ~brutus
    (2015-11-23 09:46)
    jak para przygłupów mająca stado debilnych dzieci może narzucać swoje średniowieczne poglądy milionom normalnych rodziców mających mądre, normalne dzieci?
  • ~lutnia
    (2015-11-23 10:01)
    Gdyby ta pani czesciej grala fleciku polskim miala by ladniejsza cere
  • ~hey you
    (2015-11-23 10:21)
    Jak nie Terlikowscy, to Elbanowscy, albo inna zaraza...
  • ~M
    (2015-11-23 10:41)
    Graj staremu na fleciku to dograsz jeszcz paru nidorozwoji!!!
  • ~taaaa
    (2015-11-23 11:59)
    To zamach na demokrację! To straszne żeby partia korzystała z pomysłów ludzi, którzy nie mają partyjnych koligacji... A na poważnie. Jakby w USA tacy Albanowscy się pojawili to od razu by Republikanie i Demokraci by robili wszystko aby Albanowscy z nimi współpracowali. A w Polsce jak się ktoś pojawi kto społecznie coś robi, to od razu go w łeb. Więc bardzo dobrze, że jest jakaś partia, które widzi również pomysły takich ludzi a nie tylko swoje. I to trzeba chwailć, by stało się normą a nie wyjątkiem od reguły.
  • ~lon
    (2015-11-23 12:00)
    Lobing producentów """flecika polskiego prostego ""
  • ~Patriota
    (2015-11-23 12:11)
    Zboczency. Gra na fleciku dla dzieci?
    Chyba, ze tylko na polskim, to moge jeszcze zaakceptowac.
  • ~amira
    (2015-11-23 12:39)
    Chętnie Elbanowskich ,którzy są przykładem debilizmu kopnę w d...,żeby polecieli w kosmos,
  • ~matka i nauczycielka
    (2015-11-23 13:16)
    Po co kłótnie? Jeżeli rodzice chcą, bo na przykład uważają, że ich dziecko jest ponadprzeciętnie rozwinięte, to przecież będą mogli posłać swojego 6-latka do szkoły. Będą mogli, ale NIE musieli. Sami o tym zadecydują. Wg mnie - to idealne rozwiązanie dla wszystkich! Moje dziecko jest normalnie rozwinięte, ale życie jest ciężkie i, gdy tylko będę miała taką możliwość, podaruję mu jeszcze rok szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa bez szkoły. W zerówce też się uczy. Jestem nie tylko matką, ale i nauczycielem. Nie ma żadnych statystyk, że dzieci, które idą wcześniej do szkoły osiągają większe sukcesy w życiu. Poza tym absolutnie nie przemawia to do mnie, że "nasze polskie dzieci nie są głupsze od tych amerykańskich czy angielskich", które zaczynają wcześniej. Wszyscy wiem, że tam przedszkole jest nazywane "szkołą", w żaden sposób nie da się porównać tamtejszych szkół z naszymi. Ale niech tam! Rodzice mają decydować i dziękuję za to PiSowi.