PiS dostał szkolną ściągawkę. To kopia pomysłów małżeństwa Elbanowskich

| Aktualizacja:

Oświatowy program rządzącej partii to kopia pomysłów Elbanowskich. Dzisiaj przedstawią minister swoje propozycje na nauczanie.

wróć do artykułu
  • ~hagard
    (2016-05-10 21:24)
    Szczerze mówiąc to żal mi tego facecika, za którego żonsia spodnie nosi.
  • ~Jarosław Kapłon
    (2016-01-07 16:01)
    Ona chyba znów pokryta ?
  • ~MAMA
    (2015-11-30 19:39)
    ELBANOWSKIE NIECH SIĘ ODPIEPRZA OD PROGRAMU SZKOŁI DZIECI MAJA KATOLICKIE NIECH SIE KSZTALCĄ YO NIE BĘDZIE PRZYJĘTE BĘDZIE REBELA
  • ~janka
    (2015-11-24 08:50)
    to straszne ! bo w sejmie są sami fachowcy z dziećmi!!!
  • ~amelie2
    (2015-11-23 17:40)
    Nie wiem po co Elbanowskim taki rozgłos. Nie jest istotne kiedy dzieci zaczną szkolę, ale jaka ta szkoła jest. Moja córka STRACIŁA rok w tzw. zerówce, a w pierwszych trzech klasach zapomniała czego nauczyła się w domu przed pójściem do szkoły. Nauczycielka szczerze stwierdziła, że dziecko ma się uczyć w domu! Zmieniłem szkołę, ale nie zmienia to systemu nauczania. Kiedyś szkoła dzieci uczyła, a dziś tylko weryfikuje wyniki nauczania dziecka w domu poprzez nieustające testy, sprawdziany i kartkówki. To jest jakaś paranoja.
  • ~Jak
    (2015-11-23 16:47)
    Chciałam tylko zwrócić uwagę, że nauka na flecie nadal obowiązuje w szkole podstawowej w klasie 4
  • ~Bolo49
    (2015-11-23 16:36)
    Może Pani Minister zatrudni pp. Elbanowskich u siebie w Ministerstwie jako doradców?
    Pomoze im jako rodzinie wielodzietnej...
    Paranoja
  • ~matka i nauczycielka
    (2015-11-23 13:16)
    Po co kłótnie? Jeżeli rodzice chcą, bo na przykład uważają, że ich dziecko jest ponadprzeciętnie rozwinięte, to przecież będą mogli posłać swojego 6-latka do szkoły. Będą mogli, ale NIE musieli. Sami o tym zadecydują. Wg mnie - to idealne rozwiązanie dla wszystkich! Moje dziecko jest normalnie rozwinięte, ale życie jest ciężkie i, gdy tylko będę miała taką możliwość, podaruję mu jeszcze rok szczęśliwego, beztroskiego dzieciństwa bez szkoły. W zerówce też się uczy. Jestem nie tylko matką, ale i nauczycielem. Nie ma żadnych statystyk, że dzieci, które idą wcześniej do szkoły osiągają większe sukcesy w życiu. Poza tym absolutnie nie przemawia to do mnie, że "nasze polskie dzieci nie są głupsze od tych amerykańskich czy angielskich", które zaczynają wcześniej. Wszyscy wiem, że tam przedszkole jest nazywane "szkołą", w żaden sposób nie da się porównać tamtejszych szkół z naszymi. Ale niech tam! Rodzice mają decydować i dziękuję za to PiSowi.
  • ~amira
    (2015-11-23 12:39)
    Chętnie Elbanowskich ,którzy są przykładem debilizmu kopnę w d...,żeby polecieli w kosmos,
  • ~Patriota
    (2015-11-23 12:11)
    Zboczency. Gra na fleciku dla dzieci?
    Chyba, ze tylko na polskim, to moge jeszcze zaakceptowac.
  • ~lon
    (2015-11-23 12:00)
    Lobing producentów """flecika polskiego prostego ""
  • ~taaaa
    (2015-11-23 11:59)
    To zamach na demokrację! To straszne żeby partia korzystała z pomysłów ludzi, którzy nie mają partyjnych koligacji... A na poważnie. Jakby w USA tacy Albanowscy się pojawili to od razu by Republikanie i Demokraci by robili wszystko aby Albanowscy z nimi współpracowali. A w Polsce jak się ktoś pojawi kto społecznie coś robi, to od razu go w łeb. Więc bardzo dobrze, że jest jakaś partia, które widzi również pomysły takich ludzi a nie tylko swoje. I to trzeba chwailć, by stało się normą a nie wyjątkiem od reguły.
  • ~M
    (2015-11-23 10:41)
    Graj staremu na fleciku to dograsz jeszcz paru nidorozwoji!!!
  • ~hey you
    (2015-11-23 10:21)
    Jak nie Terlikowscy, to Elbanowscy, albo inna zaraza...
  • ~lutnia
    (2015-11-23 10:01)
    Gdyby ta pani czesciej grala fleciku polskim miala by ladniejsza cere
  • ~brutus
    (2015-11-23 09:46)
    jak para przygłupów mająca stado debilnych dzieci może narzucać swoje średniowieczne poglądy milionom normalnych rodziców mających mądre, normalne dzieci?
  • ~Labun
    (2015-11-23 09:41)
    Należy współczuć rodzicom którzy mają dzieci rozwijające się nieco wolniej a nie kpić z nich. Takie dzieci też mają prawo do nauki, oczywiście program powinien być dostosowany do ich mozliwości.
  • ~mmm
    (2015-11-23 08:48)
    Straszne! PIS chce posłuchać obywateli! Skandal! Jeszcze wprowadzi historię zamiast gender. Albo pochodne i całki, na których u nas w PO nikt się nie zna!
  • ~Precz z SZOGUNEM-analfabetą i złodziejami z PEŁO
    (2015-11-23 08:45)
    A co z zarządem Przestępczości Organizowanej , siedzi już ktoś ???
    Może Bąk z tate TuskAmberGoldem , może miro , rycho , zbycho ???
    Co robi prokuratura w sprawie SITWY PEŁO ???
    Panie KACZYŃSKI kiedy nastąpią aresztowania SITWY PEŁO ???
  • ~Morth
    (2015-11-23 08:44)
    A to pis własnie...jakby ktoś zapomniał.