Związki na wojennej ścieżce z MEN. Ale każdy na swojej własnej

ZNP i oświatowa Solidarność organizują protesty przeciw polityce MEN. Choć cel jest ten sam, manifestować będą oddzielnie

wróć do artykułu
  • ~św.NH
    (2015-04-16 09:12)
    Nauczyciele dali sobie obrobić twarze i tyle!
  • ~do net
    (2015-04-16 09:10)
    No właśnie, niech mi ktoś wyjaśni dlaczego chce głosować na Komorowskiego. Przecież to nie jest wytłumaczalne. Tępy jak młot, prostak jak ruski NKWD Szczynukowicz, nic nie pamieta, nawet 5 lat prezydentury bo muszą jemu coś napisać. Takiego debila mamy w pałacu pod żyrandolem. No właśnie, dlaczego głosują na tego WSI oszusta. Wczoraj obejrzałem w Telewizji Republika program Gardias o jego przestępstwach w roku 1990 jak lody kręcił z WSI i generałami i kolegą aktorem . Czy ucieknie jak Tusk ale w drugim kierunku?
  • ~letycja
    (2015-04-16 11:37)
    Najlepsza Pani minister w tym rządzie i jak obserwuję z perspektywy moich 67 lat bardzo oddana dzieciom.
  • ~cv
    (2015-04-16 13:09)
    Zrobienie z młodych lemingów to właśnie jest zadanie zdrajczyni.
  • ~Silesian
    (2015-04-16 11:55)
    Na spotkaniu w Zabrzu wyszło, że ten ministerialny debil nie zna siatki godzin, tzn. nie wie czego, jak i ile uczone są dzieci i młodzież. Na oburzenie nauczycieli z sali stwierdziła iż ma ważniejsze spotkanie i dała dyla.
    I tak właśnie wygląda całą Polska. Od ministry sport, która pyta kto "ustawia pary" w meczach, przez ministrę oświaty, MSW,. zdrowia... aż po pilotów tRupolewa.
    Hurra, ten głupi kraj zdycha :-DD
  • ~Polacy obudźcie się
    (2015-04-16 08:33)
    Z tomiku „JA TU ZOSTAJĘ” (premiera w maju br.) polecam aktualny ciągle wierszyk:

    POLSKA

    Nie chcę Polski gejowskiej, w tęczowych kolorach,

    Bo zniknęłaby z mapy prędzej niż w rozbiorach!

    (Już pisałem: „Gdy ptaszek brzydzi się hetero,

    To wymiera gatunek. Nie ma piskląt. Zero!”)

    Demoralizatorom „veto!” dzisiaj stawiam;

    Genderowców bezwstydnych o bezsens pomawiam!

    Chłopiec niech będzie chłopcem, dziewczynka – dziewczynką;

    Pozwolisz – wkrótce zechcą być zombi… lub świnką…

    Sprzeciwiam się aborcji „na pstryknięcie palcem”;

    Pora aborcjonistów pohamować w walce!

    (Niech dziękują codziennie swoim rodzicielom;

    Wszak mogli ich wyskrobać, kiedy się poczęli…)

    I tobie nie daruję, ty lewacka tłuszczo,

    Wyjedź stąd na pustynię, albo jakąś puszczę!

    Testuj tam na królikach teorie „rozwoju”,

    A polski Patriotyzm pozostaw w spokoju!

    Satanistyczna bando – spójrz mi prosto w oczy

    „Bóg, Honor i Ojczyzna” – tego nie przeskoczysz!

    Pseudoartysty podłe, na dotacje łase –

    „Róbta sobie, co chceta!” – lecz za własną kasę!

    Mówię „nie!” patologiom, korupcji i kłamstwu,

    Układom, układzikom i wszelkiemu draństwu!

    (Gdy wszyscy kradną wszystko, umiaru nie znając,

    To nawet złodziej umrze z głodu w naszym kraju…)

    Na koniec wszelkiej maści zdrajcom i zaprzańcom,

    Czerwonym i różowym komuny pohańcom

    Życzę (i w swych życzeniach bardzo jestem szczery),

    By się im zawiesiły te ruskie serwery…

    Chcę dziś Polski bogatej i w rozum, i w plony,

    Kraju Piastów gościnnych, mężnych Jagiellonów,

    Zawiszów, Koperników, Sobieskich, Kościuszków,

    Zakochanych w polskości – jak Szopen z Moniuszką!

    Z geniuszem Mickiewiczów, Paderewskich siłą,

    Chcę Piłsudskich i Dmowskich, Pileckich, Wojtyłów…

    Nade wszystko młodzieży mądrej i wrażliwej,

    Mówię dzisiaj – uwierzcie! Wszystko jest możliwe!

    I tylko od Was samych zależy, kochani,

    Jak tu będzie? Co dalej? Co się z Polską stanie?
  • ~oBSERWATOR
    (2015-04-16 08:41)
    TO JEST TAK JAK BADZIEWIE ZOSTAJE mynystrem
  • ~tele-wic
    (2015-04-16 12:20)
    Kolejna debilka po Arłukowiczu w "rządzie" psiapsiółek kłamczuchy.
    Wszystkim im się wydaje, że "une umią" zarządzać resortami, a tu kicha - wpadka za wpadką. W normalnym funkcjonującym przedsiębiorstwie, dawno by ludzie wywieźli toto na taczkach za nieudolność i za działanie na szkodę przedsiębiorstwa.
    Dobry szef zawsze otacza się współpracownikami mądrzejszymi od siebie. A w tym rządzie mamy sam złom i odpady, podobnie jak jego "szefowa".
  • ~coś strasznego przeżywamy
    (2015-04-16 09:02)
    Kto napisał tę piękną historię o Polsce? Taką piękną mieliśmy Polskę. Dlaczego chcą ją zniszczyć POlszewicko PSLowskie bandy. Mam nadzieję, że w tym roku obudzimy się. Przechodzimy najgorszy okres epoki świata. Był rycerski, szlachecki, a teraz mamy żydo-komuny, masonerii.
  • ~ryh
    (2015-04-16 08:56)
    Nie głosuj więcej na KOLESI PO

Może zainteresować Cię też: