Kopacz wraca do pomysłu Giertycha. Monitoring w każdej szkole

| Aktualizacja:

Ewa Kopacz wraca do pomysłu Romana Giertycha, który już zresztą zapowiadała w expose. Rząd pracuje nad przepisami, które wprowadzą monitoring w każdej polskiej szkole.

wróć do artykułu
  • ~katarzyna03
    (2015-07-30 15:40)
    jak dobrze, szkoly to niestety niebezpieczne miejsce ...
  • ~>>>>> Zibi <<<<<<
    (2015-04-06 11:22)
    KOŃSKI - ŁEB MA BYT PEWNIE W MAFII - PO ZAPEWNIONY , PLUŁ I PLUŁ NA PIS I BĘDZIE PRZY KORYCIE ...
  • ~59 latek
    (2015-04-05 21:03)
    znacznie lepiej jest wychowywać dzieci w szacunku i godności niż potem wymyślać lekarstwa; monitoring i wiezienie. , ale skąd ta glupia baba moze to wiedzieć.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-05 21:04)
    Rozmawiałem z sąsiadem. Powiedział mi że może jeść nawet chleb ze smalcem byle tylko PO rządziło dalej. Bo jak Kaczor przyjdzie to szambo. Nawet zgodziliśmy się mieszkać w baraku, bo nie mamy na czynsz. Ale ten straszny Kaczor to taka zaraza. A to że sobie coś tam ukradli nasze chłopaki z PO czy z PSL, to są nasi i już, my możemy kraść, nieważne każdy kradnie. Sąsiad puścił mi TVN i dał Wyborczą i tam napisali że najważniejsze żeby PO rządziła. Obaj w to wierzymy, i do śmierci będziemy głosować na PO!!!
  • ~SYLVEK
    (2015-04-05 21:18)
    re:~Adelaide-Robnad - masz racje dodam tylko ze ten prozent obowiazuje PO inne partie wojsko i cale spoleczensto organizacje koscielne chrzescijanskie islamskie
    krotkie pytanie dlaczego wybrales do tego dlugiego naukowego wywodu -akurat
    PIS - czy to PIS-ofobia??
  • ~chrzan
    (2015-04-05 21:29)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2015-04-05 20:53
    Monitoring w każdym barze mlecznym. Nie będą nam pomidorowej nam pieprzyć. Dość że Ewa pieprzy ( I soli!)
  • ~Adelaide-Robnad
    (2015-04-05 21:38)
    Prezesie, caly czas przegrywamy !!
    Czas na emeryture...spieprzaj dziadu !
    Rozstrzelajcie wszystkich mezow zaufania PIS
    , ze przez 8 lat nigdy nie dopilnowali wynikow, to jakes lajzy musza byc okrutne.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-05 22:58)
    @Adelaide-Robnad
    I tak GNIDO śmierdzisz wiesiem - PO za tym co tam u stefana obciągnięto już . Kup większą ilość płynu do ust .
  • ~Adelaide-Robnad
    (2015-04-05 21:50)
    Ten Putin to wzor dla naszego Pana Prezesa Kaczynskiego .
    On tez za morde chcial zlapac wszystkich i podsluchiwal nawet pielegniarki .
    Aresztowania o 5 godz nad ranem z telewizja na miejscu , to tez Stalin-Putin -Dzierzynski.
    Zawladnelismy i prasa i TVP !!
    Mielismy w rekach CBA , Prokurature , Sady !!
    Prezesowi odbilo z Lepperem i wyborami i stracilismy wladze !!!

    Zaluje ze nam sie nie udalo , przyznam ten nasz Prezes i Zero-ziobro to FAJTULAPY.
    Wladze mielismy i wypuscilismy z rak !!
  • ~elf
    (2015-04-05 22:23)
    A TY kobieto NIE MASZ swojego pomysłu ???
  • ~Adelaide-Robnad
    (2015-04-05 22:09)
    Ja młody i wygrztałcony członek PO chcem wyrazić swoje ówielbienie dla pani Kopacz i całej jej ekipy za to, rze majonc ukończonom POdstawufke moge ruwnierz óchodzić za intelektóaliste i mieć sfuj wkład w walke z kaczyzmem. POniewarz jestem notorycznie bezrobotny całymi dniami wypisuje swoje celne ówagi na temat rząduf nieódolnych kaczystów, kturzy som zakałom karzdego POlaka i te ich rzondy jurz mie denerwójom i mojom mame terz.I rzeby marycha wkońcu POtaniała i była do kópienia w supermarkecie. i rzeby kondony nie spadywały, bo to terz wina tyh pżeklentyh kaczoruf,i mmie to pżeżkadza óprawiać polityke miłości kturom nasz premier ogłosił. hyba troche błenduf zrobiłem, ale ja dopiro do wieczorowej podstawowej sie zapisałem, toterz jeszcze taki wykrztałcony niejestem. Dla ciebie kochana Premieżowa, obiecuje robic 3 klasy w jeden rok i zaraz potem zapisać sie do PEŁO,i jakim takim ministrem jak Nowak albo i Chlebowski zostać lub prezytędem jak miszcz ortografi Komorowski.
  • ~Adelaide-Robnad
    (2015-04-05 22:10)
    ja przepraszam za moje wpisy, ale ja jestem bezrobotny, a centrala PO płaci mi po 5 zł za kazdy wpis niezaleznie od tego czy ma sens.
    Ja wiem, ze jestem ociężały umysłowo i nie mam nic sensownego do powiedzenia. Kiedyś chciałem sie zapisać do Pis , ale mnie nie przyjęli, bo powiedzieli, że debili nie przyjmują. Doradzili mi bym zapisał sie do PO, bo tam przyjmuja nawet największych idiotów. Mieli racje, PO mnie przyjęło i dalo pracę na forach
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-06 00:58)
    re falszywka PIS pseudo- Wiesio 2015-04-05 22:58

    Olej falszywke PIS... pseudo-..Wiesio13

    Bydelko z PIS porykuje na cmentarzach , zre w sejmnie na sali obrad i falszuje posty na forum.
  • ~Adelaide-Robnad
    (2015-04-06 01:01)
    Hehehe! PIS do wladzy !
    Dodam,ze ja Hehehe! jestem z rodziny czerwonych ku.rew,w naszaj kur.ewskiej rodzinie
    sa same bekarty,nie warte aby to stapalo po Polskiej ziemi.
    Ja osobiscie jestem obojniakiem,nie spelna rozumu,tak o mnie,
    mysli mój stary knur ojciec,wiem,ze byl przybleda,którego
    przygarnela PZPR a byl w AK jak ojciec prezesa naszego z PIS
    ,po jej rozpadzie,rozpil sie,matka poszla w sina dal,
    chu.j wie co sie z ta kur.wa dzieje.
    Dlatego moje poglady sa
    przezarte nienawiscia do tego ukladu,bo zlikwidowali PZPR,
    a teraz nazywaja nas PIS komuna i czerwonym scierwem...
  • ~wiktor
    (2015-04-06 10:46)
    Dziękujemy Komorowskiemu!

    - za podniesienie wieku emerytalnego
    - za podwyższenie podatku VAT
    - za podniesienie akcyzy na paliwo
    - za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
    - za o-ZUS-owanie "umów śmieciowych"
    - za koszty utrzymania kancelarii większe, niż Królowej Brytyjskiej
    - za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
    - za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały przeprowadzone rzetelnie
    - za wygonienie z Polski 2 mln ludzi

    oraz za inne (wybitne!) zasługi dla Polski, np.:
    - za zgolenie wąsów
    - za instrukcję obsługi krzesła
    - za międzynarodowe kontakty - z Szogunami
    - za czekoladowego Orła
    - za dbałość o język polski
    - za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób

    JEDNA KADENCJA WYSTARCZY!
  • ~człowiek koń kontratakuje
    (2015-04-06 11:13)
    Musi najpierw założyć stajnię i kupić wór owsa , Bo koński łeb lubi się naźreć .
  • ~Bader
    (2015-04-06 11:38)
    ~stary baca2015-04-06 08:46
    Powiedz skąd się tacy jak ty biorą na tym pięknym świecie? Zastanawiam się jak cie określić. Mądry - niestety. Dowcipny - tragedia. Może ty piękny jesteś. Musisz mieć jakieś plusy. Czy się mylę?
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-04-05 20:53)
    Monitoring w każdym barze mlecznym. Nie będą nam pomidorowej nam pieprzyć. Dość że Ewa pieprzy.
  • ~adelaide
    (2015-04-06 11:46)
    moi Drodzy
    Dajcie juz se na wstrzymanie z tematami zastepczymi.
    Wolimy (ja i mój partner ) adoptowac chlopców ,bo nam tak pasuje oprocz kota prezesa .
    Mnie interesuje kiedy wejdzie ustawa o malzenstwach partnerskich i prawie do adopcji chlopców.
    Czy moj prezes bedzie mogl poslubic Brevika ? i zaadoptowac oficjalnie kota Alika jako ich dziecko !
  • ~ZbyszekD
    (2015-04-06 12:09)
    Bader2015-04-06 11:38 jeżeli on pochodzi rzeczywiście z gór to wiadomo skąd się bierze - bacowie są podawani jako przykład mądrości - trochę w górach bywałem i potwierdzam tą tezę. Na takiego jak ty to szkoda komentarza nie będę się poniżał!!!
    Jeżeli chodzi o pomysł,,adwokata'' to mogę się złożyć o każde pieniądze, że koszty będą zwalone na gminy. W naszym mieście jest kilkadziesiąt szkół, no to będą spore pieniądze. Mamy złożony monitoring na naszej klatce schodowej i przed - to wiem ile to kosztuje - DROGO!!!

Może zainteresować Cię też: