Koniec kabaretu Limo. Twierdzą, że żart z papieża nie miał nic do tego

| Aktualizacja:

Kabaret Limo, który wsławił się żartami z puszczającego bąki papieża, po 15 latach kończy działalność. Abelard Giza tłumaczy, że decyzja nie miała związku z aferą, jaką rozpętali żartując z głowy Kościoła. Wyczerpała się formuła - twierdzą członkowie.

wróć do artykułu
  • ~danteix
    (2014-04-23 17:24)
    Szkoda, że nie będzie już kabaretu, bo był wartościowszy od tego z którego żartowali.
  • ~Papkin
    (2014-04-24 02:21)
    Papiez tez czlowiek , dlaczego mial nie puszczac bakow ?...
    On wiecznie zywy , jak Lenin ...
  • ~izabela
    (2014-04-23 22:12)
    Limo to grupa prymitywnych prostaczków!
  • ~biały
    (2014-04-23 22:24)
    Abelard Giza wypisz wymaluj ciapaty to i papież mu przeszkadzał lepsze allah akbar
  • ~Amerykan
    (2014-04-23 22:45)
    Ze swietych sie nie zartuje. Ot co !
  • ~kimi
    (2014-04-23 22:53)
    Teraz zapiszą się pewnie do PEŁO.
  • ~abi
    (2014-04-23 23:34)
    Limo, nie Limo, ale jedno jest pewne, kanonizowany po śmierci na pewno nie puszcza bąków, w przeciwieństwie do śmiertelników z pisiorowatego ciemnogrodu .
  • ~DNO
    (2014-04-23 23:42)
    To dobrze że profanacja polskiego kabaretu znika , oby na zawsze ! To świetna wiadomość !
  • ~gosc
    (2014-04-24 01:09)
    Zniszczony pomnik Papierza w Krakowie.
    Za tego rzadu "robta co chceta" , i "oby zylo sie lepiej".

    Inne kraje by sie szczycily na caly swiat ,takim Papierzem ,ktory tak pieknie rozslawil Polske ,umilowana jego Ojczyzne,A w jego Ojczyznie poniewieraja jego dorobek paskudne menty , a swiat sie smieje z rzadzacych ze do tego dopuszczja.
    Za to "starucha" ciagle szykanuja.
  • ~Stefek burczymucha.
    (2014-04-23 21:48)
    Tak kończą ci co "nie puszczają bąki".Szare komórki zasmrodzili i stracili formułę.
  • ~rer
    (2014-04-24 02:03)
    No to teraz niech wyjada do Egiptu i tam skecz muzułmanach pokażą. Na limie pod okiem sie nie skończy.
  • ~Templariusz
    (2014-04-24 05:39)
    Niepełnosprawny umysłowo Abelard i jego jeszcze bardziej upośledzeni kolesie dostali w LIMO.
  • ~mnnn
    (2014-04-24 06:23)
    Szkoda ,wg mnie najlepszy kabaret ,duzo lepszy od nudnego Wojcika z Lublina
    a papierza kanonizuja z jakiego powodu?Nie mam pojecia.
  • ~Templariusz
    (2014-04-24 07:44)
    re~JKa2014-04-24 07:18
    Gdzie się nauczyłeś takiego semickiego kaleczenia języka polskiego?
  • ~PO Limie
    (2014-04-24 08:11)
    Aberald Giza , Donald Tusk
    Kto im ,,kryptonimy'' dawał.
    Debil czy złośliwiec
  • ~Sebastian
    (2014-04-24 08:32)
    Zbliża się 9 maja .Rocznica egzekucji biskupa Józefa Kossakowskiego , który mówił że biskup jest święty i nietykalny aż narobił w sutannę stojąc przed warszawskim ratuszem w 1794 roku. W 2011 została zlikwidowana Kościelna Komisja Majątkowa .We Włoszech likwidują etaty kapelanów w policji i wojsku całkowicie wszystkie. Więc Kabaret Limo zrozumiał że LEŻĄCEGO CHOREGO UMARLAKA ! czyli Kościół Rzymskokatolicki NIE MA CO DALEJ KOPAĆ !
  • ~ndxge
    (2014-04-23 22:12)
    Kabarety byly kiedys, to to ******
  • ~Bader
    (2014-04-23 21:41)
    Kabaret to był za komuny. Pietrzak, Tey, Elita. By być wielkim wystarczyło dowalić tejże. Dziś role się odwróciły to tzw władza zawłaszczyła sobie rolę kabaretu. Czy jest ktoś kto dorówna czołowym postaciom z czołówki wiadomości. A gdzieżby tam. Nie ma szans.
  • ~P.P.
    (2014-04-24 07:42)
    A oni z pod jakiej gwiazdy?
  • ~nhl
    (2014-04-23 16:53)
    Bo to słaby kabaret był. Choć kabaret na takich wymuszaczy uśmiechu to za duże słowo

Może zainteresować Cię też: