Wydawcy: MEN zrobi zły podręcznik

| Aktualizacja:

Wydawcy książek szkolnych biją na alarm - w ich ocenie MEN zrobi zły darmowy podręcznik. Właściciele oficyn, które wydają książki dla najmłodszych uczniów uważają, że proponowany przez ministerstwo edukacji podręcznik będzie niechlujnie przygotowany, bo jest na to za mało czasu.

wróć do artykułu
 • ~józwa butrym
  (2014-04-23 04:40)
  Wrzask by sie podniósł nawet gdyby chodziło o zmniejszenie firm paczkujących papier toaletoy . Spór by pewnie dotyczył barwy baneroli bo zaartośc byłaby niezmienna.
 • ~m.gawka
  (2014-04-23 05:50)
  Kartel wydawców podręczników szkolnych protestuje na ulicach Warszawy. . Przypominam, że każda zmowa przedsiębiorców mająca na celu szkodę klientów, jest przestępstwem! Mam nadzieję, że postępowanie karne ich nie minie, bo przestępstwo to jeszcze przez kilka lat nie przedawni się. Chyba prokuratura ma wyjątkowo smakowity kąsek i szansę by poprawić swoje notowania wśród obywateli.
  Teraz trzeba się tylko modlić, by nowy Elementarz nie był gorszy od historycznego Elementarza autorstwa Mariana Falskiego. Trzymajmy kciuki, by to odważne przedsięwzięcie powiodło się pani minister Kluzik-Rostkowskiej. Szczególnie w rodzinach wielodzietnych, jak dotąd bezczelnie okradanych przez gang wydawniczo-nauczycielski, wyraźnie odczuje ulgę w budżecie domowym. Miejmy nadzieję, że przyczyni się to do poprawy wskaźników demograficznych ;-)

Może zainteresować Cię też: