Dyktando, to program dla dzieci, oraz dla wszystkich osób, które chcą poprawić swoją znajomość ortografii. W Cokupić.pl należy do najwyżej ocenianych produktów wśród programów edukacyjnych – 75% najwyższych not. Program w prosty i przyjemny sposób pozwala opanować zasady ortograficzne. Użytkownicy wskazują na łatwość instalacji – 75% oraz wieloaspektowość zastosowań tej aplikacji, z której mogą korzystać zarówno najmłodsi, jak i osoby starsze. Poza podstawowym trybem dyktanda, oferuje jeszcze inne ćwiczenia i gry, które wspomagają naukę.

Reklama

„Dyktando to najlepszy sposób na sprawdzenie wiedzy z dziedziny ortografii. Program bardzo trafiony. Połączenie nauki z zabawą. Poza tym wybieramy sobie stopień trudności, a zestawy są bardzo różne. Plusem programu jest jego niska cena.”

„Dyktando to świetna aplikacja dla rodziców, którzy chcą, aby ich pociesza uczyła się zasad ortografii na wesoło. Program jest niezwykle prosty w obsłudze, a jego wartości merytoryczne są dość dobre. Ładna kolorystyka spodoba się najmłodszym.”

„Dziś dzieci wiele czasu spędzają przed komputerem, a dzięki ten płycie można połączyć przyjemne z pożytecznym. Wszak nie od dziś wiadomo, że nauka poprzez zabawę sprawia wiele radości. Program składa się z kilku części. Według mnie, najbardziej edukacyjną jest gra. Dziecko pozna zasady rządzące ortografią. To bez wątpienia szybki i skuteczny sposób na naukę. Wiedzę można sprawdzać, rozwiązując jedno z bardzo wielu dostępnych na płycie dyktand. Od razu można zobaczyć jakie wyrazy zostały już przez dziecko opanowane, a jakie w dalszym ciągu stanowią problem.”

DYKTANDO
Cena od 19 zł , ranking CoKupić.pl 100/100

Mistrz Klawiatury II to program wspierający naukę szybkiego i bezwzrokowego pisania na klawiaturze komputera dzięki systematycznej nauce przy pomocy gier zamiast nudnych ćwiczeń. Użytkownicy zwrócili uwagę na łatwość instalacji programu – 63% spośród opiniujących.

Jak można wywnioskować z uwag opiniujących, program może być wykorzystany zarówno przez początkujących, jak również przez zaawansowanych użytkowników komputera, którzy chcą poprawić technikę, szybkość i bezbłędność pisania.„Doskonały program za pomocą, którego można nauczyć się pisania bez patrzenia na klawiaturę. Ja w szkole na technice biurowej się uczyłam, potem zakupiłam i mam ten program do dzisiaj. Dzięki temu programowi i miesiącom nauki nauczyłam się szybko i bezwzrokowo (dziesięcioma palcami) pisać na klawiaturze komputera.”

„Mistrz Klawiatury II w prosty sposób szybko uczy dobrego pisania. Używany jest on w mojej szkole i jest on bardzo pomocy dla każdego ucznia. Sądzę, że każdy, kto zaczyna życie z komputerem powinien sprawić sobie ten program. Po miesiącu używania widać bardzo dużą różnicę.”

„Produkt powinien się znaleźć w każdym domu i w każdej pracowni komputerowej, zarówno w podstawówkach, jak i szkołach średnich. Program bardzo przydatny, posiadający wiele typów lekcji do nauki bezwzrokowego pisania.”.

Mistrz Klawiatury 2
Cena od 69 zł , ranking CoKupić.pl 99/100

Reklama

Bardzo dobrą opinią wśród opiniujących w serwisie Cokupić.pl cieszy się kurs językowy Profesor Henry 5.0 Słownictwo Poz. 1 i 2. Jest to program, który intensywnie i wszechstronnie uczy angielskich słówek, wyrażeń i zdań. Siłą programu jest inteligentny system powtórek, który czyni naukę niezwykle efektywną. Dzięki niemu uczenie się zajmuje znacznie mniej czasu niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod.

Niezaprzeczalnym plusem tego kursu jest, w opinii użytkowników Cokupić.pl, łatwość instalacji – wskazuje tak 91% z nich, co jest istotne, gdy obsługiwać program będą dzieci lub młodzież. 55% opiniujących docenia także w kursie Profesor Henry 5.0 Słownictwo Poz. 1 i 2. łatwość jego nawigacji i kompatybilność z systemem operacyjnym a także fakt, że nadaje się on do każdego użytku. Te zalety przewijają się także w rzetelnych opiniach na temat tego produktu w serwisie Cokupić.pl:

„Dobry program służący do nauki języka angielskiego – ta część do nauki słownictwa i angielskiego. Można go polecić osobom, które mają problemy z regularną nauką słownictwa. Program sam ustala system powtórekz przez co są one należycie utrwalane. Gorąco polecam!„Zaczęłam naukę z programem na kilka miesięcy przed maturą i muszę przyznać, że pomógł mi ogromnie (choć gdybym sięgnęła po niego wcześniej efekty byłyby z pewnością jeszcze bardziej imponujące)! Największą zaletą programu jest system powtórek, który wymusza na użytkowniku systematyczną pracę. Dzięki temu nauka jest szybka i efektywna – wystarczy pół godziny dziennie!”

„Z nauką języków jest tak, że aby była ona efektywna, musi sprawiać nam przyjemność. Twórcy tego niedrogiego programu zadbali o to, aby korzystanie z niego było dla nas nie żmudnym obowiązkiem, a ciekawą multimedialną przygodą. Jak dla mnie to niezwykle istotne.”

PROFESOR HENRY 5.0 SłOWNICTWO POz. 1i2
Cena od 58 zł , ranking CoKupić.pl 97/100

Bardzo popularny i godny polecenia multimedialny kurs językowy dla młodszych dzieci to – w opinii użytkowników Cokupić.pl – program Clifford Uczy Angielskiego. Korzystając z tego kursu, dzieci mogą poznać wiele ciekawych ćwiczeń związanych z nauką czytania – wszystkie z nich posiadają siedem poziomów wprowadzających nowe litery, dźwięki oraz wyrazy. Po ukończeniu poziomu, dziecko otrzyma nagrodę w postaci książki, którą będzie mogło przeczytać z pomocą z dobytych umiejętności. Osoby mające do czynienia z tym programem i opiniujące go w serwisie Cokupić.pl zwracają uwagę na łatwość jego instalacji oraz kompatybilność z innym oprogramowaniem (ważne dla 34% użytkowników). Poza tym rodzice, którzy zakupili ten produkt dla swoich pociech, biorą pod uwagę także inne aspekty tej pomocy naukowej, takie jak np. przystępna cena i wysoki poziom rozrywki połączony z walorami edukacyjnymi:

„Świetny program do nauki angielskiego dla dzieci. Przede wszystkim bawi, a dzieci uczą się całych zwrotów z języka angielskiego w łatwy i przyjemny sposób. Do takiej nauki nie trzeba namawiać żadnego dziecka. Polecam wszystkim rodzicom.”

„Kupiłam córce i jestem bardzo zadowolona. Za 19zł tyle zabawy, więc na pewno warto.”.

Poza uzupełnianiem wiedzy, którą zdobywają w szkole, te programy, encyklopedie, słowniki i kursy językowe oraz gry edukacyjne pomagają też rozwijać zainteresowania naukowe młodych ludzi i w pożyteczny sposób spędzać wolny czas w domu. Dlatego stanowić mogą cenne źródło kreatywności, która dla rodziców dzieci w wieku szkolnym w ostatnim czasie jest bardzo pożądana.

DYKTANDO
Cena od 19 zł , ranking CoKupić.pl 100/100

Mistrz Klawiatury 2
Cena od 69 zł , ranking CoKupić.pl 99/100

PROFESOR HENRY 5.0 SłOWNICTWO POz. 1i2
Cena od 58 zł , ranking CoKupić.pl 97/100

Clifford Uczy Angielskiego
Cena od 10 zł , ranking CoKupić.pl 92/100

Collins - Słownik Ang-Pol i Pol-Ang
Cena od 49 zł , ranking CoKupić.pl 91/100

TECHLAND ENGLISH Translator XT PROFESSIONAL
Cena od 40 zł , ranking CoKupić.pl 91/100

EURO PLUS + ANGIELSKI DLA NASTOLATKÓW
Cena od 103 zł , ranking CoKupić.pl 90/100

123 CYFERKI
Cena od 24 zł , ranking CoKupić.pl 85/100

Ortograficzna Pułapka
Cena od 19 zł , ranking CoKupić.pl 72/100

Encyklopedia Multimedialna PWN nr 11 - Państwa świata
Cena od 16 zł , ranking CoKupić.pl 48/100