• ~J23
    (2017-02-01 14:17)
    Zaborcom i okupantom też zależało by społeczeństwo było ciemne jak tabaka w rogu. Tumanami łatwiej sterować. Najwyżej powstaną tajne komplety jak w czasie wojny.
  • ~Ubawiony
    (2017-02-01 13:48)
    Głupszego tekstu nie czytałem. Akurat wyrwanie ze środowiska, udawanie nauki w pierwszej klasie gimpla, walka o pozycję w stadzie, pierwsze eksperymenty z prochami były "zdobywaniem wiedzy".
  • ~Misio kakalko
    (2017-02-01 13:52)
    Durny i religijny wyborca pis to cel obecnej pisowskiej dyktatury.
  • ~Pachoł miejski
    (2017-02-01 14:14)
    Schetyna powiedział , że jego jedynym celem w życiu jest walka z PiS-em i tego się trzymajmy , jego nie obchodzi kształcenie młodzieży on będzie walczył z PiS-em do końca życia jego , albo ich.
  • ~zzz
    (2017-02-01 13:36)
    cel pis - wychować tępych nie myślących wyborców którzy wszystko łykną tak jak w korei płm !!!
  • ~PO-PRZESTĘPCZOŚĆ OBRZEZANA
    (2017-02-01 13:35)
    Eeee tam...a wiecie że w skład PEŁO i N wchodzą najgrubszego rodzaju zdrajcy ,bandyci ,złodzieje,zboczeńcy i q rwy.Dlatego,konieczne jest całkowite unicestwienie tego szamba.
  • ~Roman
    (2017-02-01 13:50)
    Ja czekam na reformę szkoły. Ta co jest to prawdziwa porażka. Tyle pokoleń wypuszczonych do życia z kiepskimi doswiadczeniami/wiadomościami. Zapowiadają wprowadzenie szachów do szkoły podstawowej. Świetny pomysł! Kiedyś (za PRLu) była taka klasa eksperymentalna i wszyscy dostali sie na studia.
  • ~fregat
    (2017-02-01 13:46)
    a czy Jarek jest "wykształcony "-NIE ...to po co inni muszą być.....czy zalewska jest wykształcona -NIE i tak po kolei z każdym pisowcem..np.Błaszczak ,zieliński,kempa ,kownacki itd
  • ~mm
    (2017-02-01 14:28)
    Burdel,o przepraszam,cyrk na kółkach.
  • ~jerzy
    (2017-02-01 15:03)
    oObecny system nie zdal egzaminu.Nalezy go jak najszybciej poprawic.Nalezy rowniez wprowadzic egzaminy wstepne na wyzsze uczelnie.Kiedy bylem w Warszawie ukonczylem 7 klas szkoly podstawowej nr,33,potem na Rakowieckjej 4 letnie lyceum (ktore potem przeniesiono na innba ulice) a potem zdalem mature,egzamin konkursowy na Politechnike Warszawaska I po pieciu latach uzyskalem tytul Magistra Inzyniera.Aby zrobic doktorat potrzebne byly dwa lata stydiow dodatkowych.Ale zeby pracowac na uczelni na lezalo wstapia dp partii komunistycznej.Dlatego w 1963 roku opuscilem Polske