• ~Dama Pik
    (2014-05-16 22:40)
    Odnośnie tęczy

    a co z tą na niebie po burzy?
  • ~Genitaliusz
    (2014-05-16 18:50)
    Stop pederastii.
  • ~mr.pen
    (2014-05-16 20:06)
    SYF
  • ~ek
    (2014-05-18 06:09)
    dlaczego nie ma 'Ś'? WTF
  • ~Żwirek i Muchomorek
    (2014-05-16 21:31)
    Jeżeli ktoś chce na ulicy nosić na głowie w miejsce czapki - majtki , a w miejsce
    majtek i spodni - NIC , to należy przenieść go siłą do domu. A jeżeli nie chce pozostać w domu, to należy przenieść go do Tworków, a nie cieszyć się
    różnorodnością kulturową i obyczajową.
  • ~czy polski elementarz ma za zadanie
    (2014-05-16 18:10)
    wykształcić najmłodszych na debilnych wariatów ???
  • ~Felczer
    (2014-05-16 23:48)
    @18:51
    To nie chodzi tylko o "demoralizowanie" dzieci, ich (Zbokow) celem jest wykorzystywanie m.i. dzieci seksualnie.
    To jest ich glowny cel !!
    PS: W Polsce to "pikus", w przeciwienstwie do takich krajow, gdzie PEDOFILIA ma setki lat tradycji jak Portugalia, Belgia, Niemcy,i Anglia. Kto orientuje sie w temacie wie, o czym pisze.
    PODKRESLAM, ze nawet Jeden"pikus" to o jeden za duzo.
    Gdybym tylko wspomnial kilka ostatnich pedofilnych afer z tego Zgnilego Zachodu, to nawet afery Polskiego KK, byly by blade.
    Pisac o nich na darmo nie chce, bo i tak zostana zmazane, bo problem w tym, ze dzialy sie w wyzej wspomnianych zach. panstwach i wszystkie "nici i slady"prowadza do domow dynastii krolewskich - glownie chodzi o Belgie i Anglie.
  • ~vnne
    (2014-05-16 22:53)
    Śmieszny kraj, premier Tusk zajmuje się elementarzem wraz z minister Kluzik ( nie ma pojęcia o nauce), zamiast rządzić 38 milionowym krajem, jego kolejny minister biega po wałach i dogląda worków z piaskiem. PO cyrk, ciekawe kto na nich głosował...


    ps. jest jeszcze taki minister z PESELU co wciąż opowiada ile grzybów nazbierał... Niezłe świry.
  • ~WAW
    (2014-05-16 18:21)
    KATOLSTWO MACZALO ZNOW W DZIECIACH SWOJE BRUDNE PALUCHY..?
  • ~Czy dzisiejsi decydenci są normalni
    (2014-05-16 18:12)
    czy też z piekła rodem ?