Minister edukacji Anna Zalewska: Nikt nie stracił pracy w wyniku reformy edukacji

| Aktualizacja:

Nikt nie stracił pracy w wyniku reformy edukacji - powtórzyła w poniedziałek minister edukacji Anna Zalewska. Dodała, że w wyniku przekształceń powstanie 10 tys. dodatkowych miejsc pracy, a zwolnienia nauczycieli to efekt niżu demograficznego.

wróć do artykułu
  • ~nina
    (2017-10-09 19:26)
    Klamczucha!.
  • ~Kaczyzm
    (2017-10-09 19:34)
    Łże jak Ławrow
  • ~darwinek
    (2017-10-09 19:42)
    Dla katofobów wszystko w tym kraju zajeżdża kościołem, ale jest to już wymierający gatunek którego i miliony różańcowych modłów nie uratuje. A szkoda, bo byłyby za dwa miliony lat dowodem na to, że ewolujca gatunków się zaczyna i kończy na mózgach
  • ~Szyba
    (2017-10-09 20:19)
    Kłamie jak "bura suka" !
  • ~nina
    (2017-10-09 20:01)
    Klamczucha,rzad PO dlatego stworzyl klasy 6latkow zeby nauczyciele nie stracili pracy,prostaczka zostala ministrem i ciagle klamie i oszukuje.
  • ~Chr.
    (2017-10-09 19:34)
    Religie trza ********** ze szkoly Do kosciola albo Do plebanii i kto chce niech chodzi ale dobrowolnie
  • ~paranoja
    (2017-10-09 20:11)
    nikt nam nie będzie mówił, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Jak minister mówi, że nie stracili, to mówi.
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
    (2017-10-09 20:24)
    PiSówy to zakłamane żdzi ry!
  • ~łuceń
    (2017-10-09 19:27)
    Pani Minister tu nie chodzi o to, że "Nikt nie stracił pracy w wyniku reformy edukacji". Ja Rżem se gadał ze głuPOlami tow. Schitynku i on żecze razem tow. Budkie, że refomo było niekonstytucyjno.Ale jo wim jedno, bo chodze do szkołu tero i bendę tero lepiej pisać i muwic!
  • ~Taka prawda
    (2017-10-09 19:45)
    Mamy najbardziej doświadczoną minister od OKRĄGŁEGO STOŁKA nie jakieś szkodniki POlszewickie
  • ~ma_racje_bo_jest_z_pisu
    (2017-10-09 21:43)
    Pis ma zawsze racje. Tak powinien brzmiec wstep do nowej konstytucji wolski.
  • ~Smutny stan umysłu 38-41% ludu Polski
    (2017-10-09 22:27)
    Swoich wyborców maja za większych kretynów niż faktycznie nimi są. A wyborcy na to im pozwalają.
  • ~Marian z B
    (2017-10-09 20:54)
    Wybaczcie Zalewskiej te słowa. Kobieta po 70 nie zawsze wie co mówi.
  • ~rainer
    (2017-10-09 21:19)
    Rządzące młoty będą wychowywać podobnych sobie młotów - to normalne i oczywiste. Nie ma sensu dziwić się tej pani że nie rozumie o co są pretensje - to ponad jej siły intelektualne.
  • ~fregat
    (2017-10-09 20:47)
    dobrze ,,ze niektóre dzieci mają mądrych Rodziców i mają w głębokim poważaniu minister od deformy oświaty ,edukują swoje dzieci w domu i nie tylko - tak jak było w czasach słusznie minionych
  • ~Ps
    (2017-10-09 23:24)
    Przez ostatnich osiem lat, Polki i Polacy .......
  • ~Antykrucjata różańcowa
    (2017-10-09 22:41)
    Ciekawe na jakim przykładzie dzieci w szkole podstawowej będą omawiać znaczenie powiedzenia,, łżeć jak bura su.ka"?Chyba już wiem...
  • ~Oto caly PISsss
    (2017-10-10 07:27)
    Antek smolenski musi caly czas doinwestowac Rydzyka i branze produkujaca wode swiecona. Antoni Trotylewicz Smolenski ucieknie pierwszy , a biedni mlodzi chlopcy dadza sie zabic za psychola... Misio Macierewicza lubi slodycze...przetarg MON na bombki w czekoladzie
  • ~PiSsfullPiSspot
    (2017-10-09 23:41)
    Lady Corega Tabs łże aż jej z uszu siwy dym idzie.
  • ~Panda
    (2017-10-10 16:24)
    Kłamie jak cały PIS !!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: